על מנת להגשים את העיצוב האולטימטיבי עבור כל פרוייקט יש מספר שלבים חשבוים אותם עלינו לעבור יחד עם הלקוח.
שלבים חשובים אשר מבטיחים כי כל פרט קטן כגדול נלקח בחשבון במהלך התכנוני ומוביל אותנו יחד לתוצאה עיצובית ופונקציונלית מנצחת.

פרוגרמה

פגישה ארוכה ומקיפה יחד עם בעלי ההחלטה בנוגע לעיצוב הרצוי בה אנו מאפיינים יחד את צרכי הלקוח והמשתמשים אשר יעשו שימוש בבית, במשרד, בקליניקה או בכל חלל אחר שעובר את תהליך העיצוב.

הדמיות

לאחר שהחלטנו על מה ואיך אנחנו רוצים לעצב… הגיע שלב הנראות של הפרוייקט. בעזרת הדמיה היפריאליסטית הלקוח מקבל תמונה מציאותית של העיצוב המוגמר כך שלא ישאר הרבה מקום לדמיון… 

תוכניות

לאחר אישור ההדמיות אנו עוברים לשלב התוכניות – אותה השפה האוניברסלית המשותפת לכלל המתכננים והמבצעים. הכנת סט תוכניות מלא לעיצוב הבית / המשרד / הקליניקה וכו'…

הקבלן

עזרה והכוונה לבחירת הקבלן המתאים ביותר לביצוע הפרוייקט העיצובי. חשוב ביותר שאנשי המקצוע העובדים יחד יכירו אחד את השני כדי להגיע יחד לתוצאה מדוייקת ככל שניתן.

סיורי קניות

סיורי קניות יחד עם הלקוח עבור כלל המוצרים / אקססוריס / תאורה / סניטריה / ריצוף / וילונות / פרקטים / רהיטים ועוד אשר בהם יש צורך בכדי להגיע לנראות מושלמת בשטח המעוצב. ש-ו-פ-י-נ-ג!!!

עבודה מול ספקים

לסטודיו קשרים רבים ומצויינים עם מגוון קבלנים, אנשי מקצוע, נגרים, חנויות תאורה, חברות קרמיקה וסניטריה ועוד… הסטודיו נותן מענה של ONE STOP SHOP משלב התכנון ועד לשלב הביצוע!

Made with
GS ❤